Ελλάδα

Κυριακή 2 Απριλίου Blitz & Rapid AYC 2017

Την Κυριακή 2 Απριλίου και ώρα 16.30 (u12, u14,u16) Blitz chess-results και 18:30 (u8,u10) Rapid chess-results θα πραγματοποιηθούν στο σύλλογο μας και θα αποτελούν μέρος του Attica Youth Challenge.
Πληροφορίες-δηλώσεις συμμετοχής: στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  στα τηλέφωνα 6947377440 Μιχάλης Ρουκουνάκης και 6974858312 Μαρία Πετσετίδη.

Τα πολύ ισχυρά τουρνουά συνεχίζονται στο σύλλογο μας. 

Στα junior Μέχρι τώρα έχουμε τα εξής αποτελέσματα

 

    Ονομα GRP R1 R2 R3 Μ.Ο Best-2 Σύλλογος
1 8 ANGELOPOULOS PANAGIOTIS u08 40 41 44 41,7 44 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 2 ASLANIDIS THISEAS u10 49 47 46 47,3 49 ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΧΟΛΑΡΓΟΥ
3 9 DELIGIANNI KATERINA u08 41 40 42 41,0 42 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
4 6 LARKIN LEONIDAS u10 42 43   42,5 43 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
5 10 LIAPIS KONSTANTINOS u08 45 42 43 43,3 45 ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ
6 5 PANAGIOTOPOULOS F. EMMANOUIL u10 44 46   45,0 46 ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7 3 PAPAOULAKIS ISIDOROS u10 50 50 48 49,3 50 ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8 11 PAPASTEFANAKIS GIANNIS u08 43 44   43,5 44  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
9 7 SOUCHLERIS NIKOLAOS u10   49 50 49,5 50 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
10 12 TAMBAKIS VASILIOS u08 48 45 45 46,0 48 ΠΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - "ΠΟΛ. ΣΤΕΓΗ"
11 1 TSAVDARAS DIMITRIOS u10 47 48 49 48,0 49 ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"
12 4 TZAVARA ELENI u10 46   47 46,5 47 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ

u08 Συμμετοχές 14 Μ.Ο 4,7
u10 Συμμέτοχες 17 Μ.Ο 5,6


Και στην κατηγορία Senior

1 2 ABELAKIOTIS STAVROS  u14 41 48 49 46 49 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 16 APERGIS IOSIF  u16 42 44   43 44 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
3 15 APERGIS VASILEIOS  u12 38     38 38 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
4 17 BENISIS GEORGIOS  u12   43   43 43 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ
5 13 CHATZIDAKIS ARIS-NIKOLAOS  u14 36     36 36 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
6 4 CHATZIELEFTHERIOU ANDREAS  u14     46 46 46 ΕΟΑΟ "Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ
7 3 FRAGKOS VASILEIOS  u12 47 49 45 47 49 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8 8 GOUTIS PANAGIOTIS  u14     44 44 44 ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"
9 10 KARAGIORGOS NIKOLAOS  u12 45 45   45 45 ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10 9 KIOUSI PANAGIOTA  u12 44   42 43 44 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ
11 11 KIOUSIS STAVROS ST.  u14 49 46 47 47,33 49 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ
12 5 LOUTRAGOTIS MARIOS  u14 46 47 48 47 48 ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 1 LOUTRAGOTIS PARASKEVAS PANTEL  u16 50 50 50 50 50 ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ
14 19 MICHAILIDIS EMMANOUIL  u14 37 41 41 39,67 41 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
15 18 PETRIDIS NIKOLAOS PAN  u12 39 42 39 40 42 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
16 7 PILALIS ERNESTOS  u12 40     40 40 ΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
17 12 SAKKAS KONSTANTINOS  u14 43     43 43 ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
18 14 SOUCHLERIS NIKOLAOS  u12     40 40 40 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
19 6 TZAVARAS SPYRIDON  u12 48   43 45,5 48 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΥΚΗΣ

u12 Συμμετοχές 16 Μ.Ο 5,1
u14 Συμμετοχές 16 Μ.Ο 5,1
u16 Συμμετοχές 05 Μ.Ο 1,7

 

Εκτύπωση Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

facebook