• 9 blitz επικοινωνίας

    9 blitz επικοινωνίας

    H Σκακιστική Επικοινωνία διοργανώνει το 9ο ατομικό σκακιστικό τουρνουά blitz Επικοινωνίας, το οποίο θα διεξαχθεί στο Ηράκλειο Αττικής την Δευτερα 12 Δεκεμβριου 2016 στις 19.00μμ και θα έχει διεθνή αξιολόγηση blitz.

    περισσότερα...
  • Ατομικά Νεανικά Ράπιντ Αττικής - Ράπιντ Δεκεμβριου 2016 Επικοινωνίας

    Ατομικά Νεανικά Ράπιντ Αττικής - Ράπιντ Δεκεμβριου 2016 Επικοινωνίας

    H Σκακιστική Επικοινωνία σε συνεργασία με την Ε.Σ.Σ.Ν.Α. διοργανώνει ατομικό νεανικό σκακιστικό τουρνουά rapid « Ράπιντ Δεκεμβρίου - Επικοινωνίας» με διεθνή αξιολόγηση. Το τουρνουά θα διεξαχθεί στο εντευκτήριο του συλλόγου την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2016, ώρα έναρξης 17.00 και θα είναι μέρος του Γκραν – Πρι της Ε.Σ.Σ.Ν.Α.

    περισσότερα...
  • Ο πιο γρήγορος στην Ελλάδα !!

    Ο πιο γρήγορος στην Ελλάδα !!

    Δεύτερο Πρωτάθλημα Ελλάδας μέσα στο 2016 , ο Χρήστος Αλεξιάδης.

    περισσότερα...

ΑΤΟΜΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΡΑΠΙΝΤ ΑΤΤΙΚΗΣ GRAND PRIX 2016-2017
Κατ. Όνομα Σύλλογος Βαθ. Αγ.
Κατηγορία - U08
1 PANAGIOTOPOULOS F. EMMANOUIL ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11 2
2 VASSIS ANASTASIOS ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" 8 2
3 TSIKOGIANNOPOULOS IOANNIS ΕΕΦΑΣ ΒΡΙΛ. "Η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗ 6 1
4 LIAPIS KONSTANTINOS ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ 4 1
5 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   4 1
6 MOSCHOVAKIS DIMITRIOS 46671 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 3 2
7 STYFOUGIAS EVANGELOS ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ "ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ" 3 1
8 LARKIN LEONIDAS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤ 2 1
9 SOUCHLERIS NIKOLAOS ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 1
10 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ 1 1
Κατηγορία - U10
Κατ. Όνομα Σύλλογος Βαθ. Αγ.
1 FRAGKOS VASILEIOS ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10 2
2 PAPAOULAKIS ISIDOROS ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ 7 2
3 MICHALAS IASON ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6 2
4 KAREKLAS KONSTANTINOS ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 6 1
5 PILALIS ERNESTOS Α.Ε.Κ. 5 1
6 GIANNAKOURAS ANGELOS ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 3 1
7 TZAVARA ELENI ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 1
8 ASVESTAS EMMANOUIL ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ 2 1
9 PLETSIA KONSTANTINA ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ 1 1
Κατηγορία - U12
1 TZAVARAS SPYRIDON ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12 2
2 DAMILAKOS ILIAS ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ 8 2
3 MOSCHOVAKIS ISIDOROS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΡΓΟΥ 5 2
4 GIANNAKOURAS IOANNIS ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 5 1
5 MAGOULAS DIONISIS ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤ 4 1
6 KARAGIORGOS NIKOLAOS ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 4 1
7 KORDISTOS GEORGIOS ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" 2 1
8 SAMOURIDIS VASILEIOS ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ" 1 1
9 LIAMIS PAVLOS ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 1